Gedas (http://gedas.livejournal.com) 1932 m. laikraštyje surado intriguojantį tekstą apie karo keliuose stabdymo pradžią.

paspaudus - visas, įskaitomas tekstas

Ginkdieve nelinkiu jums sėst prie vairo po vieno ar kito bokalo. Bet šita citata gali tapti ir neblogu reklaminiu šūkiu: “Gerdami alų Jus nepasuksite vairo grioviu , bet važiuosite tiesiu keliu”.

Panašūs įrašai:

Tagged with:
 

4 Responses to Gerkite alų, o ne degtinę

 1. kontekstas says:

  O, puiku, pirmoji kontribucija – reikia atšvęsti :)

  Teisingai, Kiprai, sakai – Tikro alaus draugija propaguoja atsakingą alaus gėrimą ir važiavimą dviračiu – ypatingai iš aludės :)

  Bet šūkis puikus – man dar patiko “gerkite alų, ne degtinę ir jums bus užtikrinta gyvybė ir ateitis” :)

 2. ciobiskis says:

  Beje neseniai isejo Raguti slovininanti knyga “Nuo I.B. Volfo – Engelmano iki Ragucio. Alaus daryklos istorija 1853 – 2008”. Ten visas skyrius skirtas prieskario dramoms, kai Volfas su Goldbergu kovojo akcizu kara ir net vienu metu bande irodyt, kad alus – ne alkoholis.

  Jumoro zurnalai jau saipesi su tokiais sukiais: “Gerdami desimt kartu daugiau, busime dvidesimt sykiu blaivesni”. Ar toli nuo nudienos…?

 3. akiesmirksniu says:

  šios dienos “Vakarų ekspreso” paskutiniame puslapyje panaudotas šis paveiksliukas! ir galvoju štai sau – ką jie skaito: gedo bloga ar tikrasalus.lt:)

  Nes pagal visas blogiausias tradicijas – redaktorius nesiteikia nurodyti šaltinio..

 4. kontekstas says:

  šitą socialinę reklamą gavau emailu gal iš 4 skirtingų šaltinių, tai manau iki tikrasalus.lt jie dar nedasikasė :) Bet ne už kalnų ta diena, kai ir mus cituos.

  Jonai, o tą literatūrinį veikalą, gal išsamiau galima apžvelgt astkiram poste, ar jis nevertas?