Špunka – alaus krautuvė Klaipėdoje

spunkaAtnaujinimas: šiandien Špunka išsiplėte – atsidaro jau penkta specializuota Špunkos alaus parduotuvė, o Vilniuje tą patį pavadinimą leidome naudoti kitų draugų barui, be bendros produkcijos, prekiaujančia ir išplėstiniu Širvėnos ir Panevėžio alaus asortimentu (foto: Gyčio). Kviečiame apsilankyti!

  • Špunkos parduotuvė, Liepojos 12, Klaipėda
  • Špunkos parduotuvė, S. Daukanto 19, Klaipėda
  • Špunkos parduotuvė, <bd>, Kretinga
  • Špunkos parduotuvė-baras, Užupio 9, Vilnius
  • Špunkos parduotuvė, Senamiesčio 29, Panevėžys
  • Špunkos parduotuvė, Maironio 4, Utena

– – –

“Špunka” yra mūsų draugų alaus ir giros krautuvė Klaipėdoje (adr. Liepojos g. 12), kurią padėjome atidaryti, taip pat parėmėme investicijomis ir patarimais.

Mums tai savotiškas eksperimentas, siekiant pažvelgti į Lietuvos alaus prekybos sferą iš vidaus. Taip pat tai placdarmas, per kurį galime susipažinti su alaus mėgėjais bei pirkėjais, šviesti juos ir mokytis patiems iš jų.

Žinoma, vienas svarbiausių tikslų – ir atvežti vietos mėgėjams, barams bei restoranams išties gero alaus, kurio sunku rasti kitur Klaipėdoje – taip vadinamoje “Švyturio represijos zonoje” (kuri šiaip jau apima visą Lietuvą).

Kasdieninis ir populiariausias čia – tai Širvėnos Dundulio alūs (pilstomas išsinešimui – o taip pat tiekiamas Klaipėdos barams kegais) bei Kauno alaus “Gyvas”. “Špunkoje” galima rasti visas latviško alaus iš Rygos bravoro “Brūveris” rūšis, novatoriškiausio čekų Primator bravoro, britiškų, belgiškų elių, taip pat ekskliuzyvinio vokiško ir kito alaus.

Jei veikla išsilaikys, ateityje planuojame atsivežti ir dar įdomesnio alaus iš Danijos, JAV ir kitų šalių.

Kviečiame apsilankyti, o taip pat galite sekti naujienas Špunkos Facebook svetainėje.

Adresas: Liepojos 12, Klaipėda (žemėlapis čia)

Telefonas:  8 606 62225

Darbo laikas:
I-III 10:00-20:00
IV-VI 10:00-22:00
VII 10:00-18:00

 

 

 

Comments are closed.