Džiaugiamės Briuselio meninės-mokslinės organizacijos FoAM kvietimu atvykti į jų studiją ir pasidalinti istorijomis, atradimais, savo gamybos alumi ir vizijomis.

Balandžio 17 dieną FoAM studijoje darysime pristatymą-laisvą diskusiją f0amfr0th11: On Beerology apie Baltijos, Rytų Europos ir pasaulio alaus istoriją, prarastas ir iš naujo atrastas tradicijas, įprastą ir radikalią aludarystę, naudojant netikėčiausius ingridientus, derinant senovines ir modernias technologijas. Taip pat visus vaišinsime Tikro Alaus Laboratorijoje išvirtu alumi.

Likusį savaitgalį programą perkelsime į Briuselio alaus barus ir bravorus, kur ragausime įvairius alus ir domėsimės viena garsiausių pasaulyje belgiškąja aludaryste.

Kadangi Briuselio avialinijos paleido pigius bilietus iš Vilniaus į Briuselį, tai dabar nebesunku prisijungti ir labiausiai izoliuotos Europos šalies gyventojams. Todėl visus kviečiame. Adresas:

FoAM Lab, Koolmijnenkaai 30-34 Quai Des Charbonnages, B-1080 Brussels, Belgium

– – –

f0amfr0th11: On Beerology

Tikras Alus will pass by FoAM studio in Brussels on 17th of April, to share and show their adventures of tracking down historical sources, collecting original recipes of the Baltic beer and search for the ancient ingredients.

We expect a journey through zymurgy and beerology, lost and found traditions, techniques and ingredients as well as a sample of what’s brewing in our  “Lab“. Collective pubcrawl and brewery visits afterwards. Paraphrasing famous beer writer Randy Mosher’s book title we shall excercise “world-altering meditations in a glass”.

Location: FoAM Lab, Koolmijnenkaai 30-34 Quai Des Charbonnages, B-1080 Brussels, Belgium

Panašūs įrašai:

Tagged with:
 

11 Responses to TikrasAlus eina į Briuselį

 1. ciobiskis says:

  Gegužės ar jau balandžio? Reik pataisyt…

 2. Naminis says:

  Gerbiu, nekantriai lauksim naujienų ir reportažų!

 3. G.V. says:

  O tikrai tikrai alaus duosit? :) Iki Briukselio man kelios valandos traukiniu, tik kad iš darbo reikėtų labai anksti nusimuilinti.

 4. ramtyns says:

  Aišku duosim. Atvažiuok, dar ir kitą dieną padarysim turą po aludes!

 5. Nierka says:

  o cia registracija i rengini reikalinga, ar tiesiog siaip prisijungti galima ? :)

 6. ramtyns says:

  Galima šiaip prisijungt, registracija nereikalinga.

 7. G.V. says:

  Taip kaip ir planas – ateisim penktadienį su Nierka.

  Beje, gal TAD nori kada padaryti Westvleteren Abt 12 degustaciją? Galiu pasponsoriauti keletą buteliukų iš savo “alaus rūsio” šitam tikslui :)

 8. ramtyns says:

  Mes visad džiaugiamės kai kas nors pasiūlo alaus:)
  O po tokių ragautojų recenzijų, kaip “I heard Angels sing when I tried this beer” lieka tik pasakyti – žinoma, padarom, bet kuriuo metu. Jei liekat Briusely, tada galim vieną iš to savaitgalio dienų.

  Iki greito!

 9. G.V. says:

  Aš planuoju tik trumpam į Briuselį užsukti – atvažiuosiu prieš renginuką ir vakare paskutiniu traukiniu išvažiuosiu atgal į Olandiją.
  Žadėto alaus tiesiog atvešiu keletą buteliukų, galėsite pradegustuoti vėliau. Jei manais gausiu ką nors jūsų naminio, tai visai gerai bus :)

  Ps. Aš šitą Westvleteren pirkau tiesiai iš vienuolių (atlikau visą prisiskambinimimo ir rezervacijos rituala :) ), todėl nereikėjo 8-10 kartų permoketi.
  Del jo skonio – neesu aš didelis ragautojas, ypač tokio stipraus alaus nelabai daug esu gėręs. Todėl sunku man jį vertinti. Bet, mano kuklia nuomone, labai daug teigiamiems atsiliepimams prideda tai, kad to alaus sunku gauti.

 10. tomson says:

  Nu kon, jau must skaust galvelis:)

 11. […] pagaliau prisiruošėm šiek tiek parašyti apie mūsų išvyką į Belgijos sostinę. Rašydamas antraštėje, kad Tikras alus buvo Briuselyje, žinoma, omeny turėjau mus, TAD narius, […]