20090604Štai ką šiandien gavome iš skaitytojo Arnio:

Galiausiai tas gandas gali gautis mažiau nepagrįstas, nei atrodė..
Hopefully.. :)
Šiandien “Sadutė” lauko stende jau kviečia gyvo alaus (žr. nuotrauką).
Gaila nebuvo kada užeiti, reiks kitą dieną pasidomėti.

Ačiū Arniui, o kas užeisit į šį barą Kauno Rotušės a., papasakokit ką ten radę.

Keletas kitų naujienų:

 • Pasirodo, ir Palangoje galima rasti tikro alaus. Kitas mūsų blogo skaitytojas Donatas aptiko St. Bernard juodąjį alų (deja, tik buteliais) viename iš Basanavičiaus alėjos barų (“Pajūrio žibintas”, Basnavičiaus g. 36). Taip apsidžiaugė savo radiniu, kad pamiršo įsimint baro pavadinimą. Žinome tik, kad jis netoli poilsio namų “Žvaigždė”, kuriame beje yra ir skaniausio maisto Palangoje restoranas, tiekiantis ukrainietišką maistą su hrilka. Tai jau antra vieta, kur galima rasti šio fantastiško alaus. Tikimės, tokių vietų rasis vis daugiau.
 • Kitos vietos, kuriose atsirado tikro alaus: baras “Burita” (Mickevičiaus ir Vytauto g. sankryža, Vilnius) pilsto Kozel, Budweiser, Hoegarden; “Skrajojančiame olande” (Bokšto 3, Vilnius) taip pat jau yra Kozel.
 • Virkštininkų dvaro bravoras (ant Kretingos-Palangos kelio), nustekentas atgrubnagiško “menedžmento”, jau žiemos pradžioje nustojo virti alų ir buvo išstatytas pardavimui. Verslas verslu, bet kaip pateisinti minkštagalvių sprendimą į kanalizaciją išpilti 7 tonas nesenai išvirto alaus (atseit taupant energiją), sunku suvokti. Panašu, kad bent jau bravoro įrenginius įsigijo ir ruošiasi išsivežti pirkėjai iš Kaliningrado. Gal ten jie bus panaudoti prasmingiau.

– – –

In short news today: some new places that pour fine beer have poped up, among these a long due stream of dark Czech Bernard in resort town Palanga. On the sad note, another microbrewery “Virkštininkų dvaro” bites the dust and brewing equipement is dismantled and taken away by russian businessmen. A Darwin award-worth move was made by the owners of the brewery by pouring 7000 liters of well-matured beer down the drain in order to bring the storage costs down. Right before the summer season! Thirsty customers are coming and leaving in bewilderment after seeing newly installed taps of industrial lager.

Panašūs įrašai:

Tagged with:
 

6 Responses to Trumpos naujienos II

 1. Ciobiskis says:

  Kad tamsus Bernardo alus plinta po Lietuvą yra nuostabu (praeitą kartą roko bare skambant Smashingams išgėriau —-is), tik kodėl jūs jį vadinat St Bernardo (senbernaro :)???) alumi. Šis alus pavadintas Humpolco daryklą 1991 metais į šeimyninį bravorą per(si)tvarkiusio Stanislavo Bernardo vardu, tiksliau pavarde.

 2. tomson says:

  Nu vo zalty, pats gyvendams beveik Palunguo suzinau api Bernarda is kita gala:) Musiet reks sion vasara basankie apsilunkyti. Ar moliuga gyva vari?:)

 3. ramtyns says:

  Čiobiškis, ačiū už pataisą.. regimoji atmintis supainiojo su kažkokiu turbūt belgišku St. Bernard. Nors, galim St. ir už Stanislavą užskaityt:)

  O baras kuriame pilsto tą alų beje, vadinasi “Pajūrio žibintas”.

 4. ramtyns says:

  Tuomson, moliuga??

 5. tomson says:

  Ci as Ciobiskio, del sutraiskytu moliugu:) Sakau gal ir tei atlieki alaus inmesti i roko bara:)

 6. Ciobiskis says:

  Ramtyns, Tomsons kalba apie Čikagas pasididžiavimą aka Smashing Pumpkins. O aš prie Estrelos (gėda sakyt?) prieš savaitę klausiau kita Čikagas herojų Steve Albini! Tas iš Shellac (ex Big Black) yr tiiiikrai nenormals! Norisi viskio (čia mano sekančio posto anonsas:))…