alaus_sventeRugsėjo 5-6 Belmonto pramogų ir poilsio centre – Lietuvos mažose alaus daryklose gaminamo alaus pristatymas. 10 prekybos vietų bus prekiaujama alaus daryklų “Vilkmergė”, “Biržų alus”, “Ponoras”, “Kauno alus” ir “Belmonto” pramogų ir poilsio centre gaminamu alumi, gaiviaisiais gėrimais, ant žarijų gaminamais patiekalais, lengvais užkandžiais.

Be alaus ragavimo, vyks įvairūs renginiai vaikams, konkursai: mamų nešimo, rankų lenkimo, žongliravimo, futbolo, linksmosios estafetės, ir t.t., Lietuvos galiūnų pasirodymai, organizuojami skrydžiai oro balionu. Vakarais – Lietuvos atlikėjų gyvo garso koncertas, šokių pamokos, diskoteka, oro žibintų leidimas.

Įėjimas nemokamas.

(Už informaciją ačiū Dainiui L. ir Vidmai L.)

Panašūs įrašai:

8 Responses to Mažųjų alaus daryklų šventė “Belmonte”

 1. Bertas says:

  “Vilkmergė”, “Biržų alus”, “Ponoras”, “Kauno alus” ir “Belmonto” – jei čia jau visos, tai nemanau, kad jas galima pavadinti mažomis alaus daryklomis. Kita vertus kažko skystai čia tų daryklų.

 2. ramtyns says:

  Kitos čia iš MADA (mažųjų alaus daryklų asociacijos), tad matyt ši asociacija ir organizuoja. Taip ir reikia daryt. Tuo tarpu kitos mažos daryklos matyt ir toliau tūno pasislėpę ir dejuoja, kaip tuoj bankrutuos:)

 3. Bertas says:

  Tai vienintelis tokios šventės patrauklumas – alus iš bačkos. O daugiau nieko, – tas pats, ką ir taip gali rasti parduotuvėje.

 4. Giedrius says:

  as manau, kad sveikintinas renginys, nes bus galima pasivaisinti tikru alumi. Tik idomu kokios alaus kainos bus, nes jeigu bokalas 10lt kainuos, tai tada nafik, geriau is maximos bambaleli parsitempti namo…

 5. ramtyns says:

  Giedriau, apie ką kalba, kur tau teko matyt bokalą šventėje po 10 lt?

 6. Biski isgeriantis says:

  O po kiek alaus sventese bokalas kainuoja mazdaug?:O

 7. G.V. says:

  Tai ar buvote kas tame renginyje?

 8. ramtyns says:

  Buvo Kontekstas, gal parašys ką nors dar apie tai.. aš pats tik antrą dieną jau visai į renginio pabaigą atvažiavęs buvau, tai praktiškai nieko nemačiau, tik liūdną pabaigos vaizdelį – nukabinusios nosį Belmonto barmenės pilstė alų apie kurį ne tik kad nieko negalėjo pasakyt, kai kurios net klausimų lietuviškai nesuprasdavo! Norėtųsi tikėti, kad čia taip atsitiko todėl, kad tikrieji alaus daryklų atstovai pavargo nuo didelio lankytojų antplūdžio dieną prieš tai.