agrotema

Laukėm laukėm ir pagaliau sulaukėm. Šiaulių rajone Ketūnų kaime įsikūrusi www.agrotema.lt pradėjo prekiauti belgiškais Brewferm ekstraktais, kibirais (brewkitais), apyniuoti ekstraktų kit’ais, taip pat yra ir ką jie vadiną “salyklu”, kas iš tiesų tai yra salykliniai alaus komplektai (su mielėmis, apyniais ir kt. reikiamais ingridientais).Tai puikūs rinkiniai pradedantiems, norintiems iškart pasidaryti klasikinių stilių alaus. Jie papildys iki šiol tik Kauno “Alutex” parduotuvėse parduodamų medžiagų asortimentą.

Tačiau alaus pavyks išsivirti tik Brewferm suformuotų receptų, todėl norintiems virti pagal kitus ar nuosavus receptus, šios medžiagos nelabai tiks. Labai gaila, bet ši parduotuvė neprekiauja atskiromis medžiagomis: salyklais, mielėmis, apyniais. Kodėl? Dėl per didelių logistikos kaštų?

Užtat jei reikia, Agrotema turi ir melžimo robotą, pieno pilstymo automatą, daigų, etc.

– – –

Finally we have Lithuania-based internet shop (www.agrotema.lt) that started selling homebrewing kits and equipement for local customers. I think the Latvian homebrewers will be happy too. The kits are from Belgian Breweferm producer, unfortunately the separate ingredients are not being sold (we hope just yet?)

Panašūs įrašai:

Tagged with:
 

32 Responses to Nauja (internetinė) naminio alaus medžiagų parduotuvė

 1. Mykolas says:

  superinė naujiena. nekantrauju užsisakyt kokio įdomesnio salyklo. tik nelabai supratau ar ten užsakymai priimami tik internetu ar galima nuvažiavus pas juos vietoje nusipirkti?..

 2. Arnis says:

  Pirksiu. Tikrai.

 3. ramtyns says:

  Mykolai, jų saite nieko nerašo apie paprastą parduotuvę, tik apie pristatymą rašo. Šiaip parašiau jiems emailą, paklaust kelių dalykų, jei atsakys, čia įpeistinsiu.

 4. Stardust says:

  Siaip, pagal tai kuo jie prekiauja dabar nematau nieko dziuginancio. Kokia cia alaus ingridientu parduotuve kuri neturi nei apyniu nei mieliu nei salyklu??????
  O tie puodu rinkiniai gal ir idomus, bet tiems kurie bent karta vire alu – jokios naudos.
  Na gal ateityje jie taps rimta parde… gal …

 5. ramtyns says:

  Stardust, bent jau mane džiugina tai, kad žmonės, kurie anksčiau dėl atstumo neturėjo galimybių įsigyt jokių priemonių ar medžiagų alui gaminti, dabar galės kažką užsisakyti internetu.

  O kitiems kol kas vis dar teks užsisakinėt normalias medžiagas iš užsienio.

 6. Arnis says:

  Bet Brouwland tinkalpyje ir kataloge, iš kurio yra visos Agrotemoj siūlomos prekės, yra tikrai nemažai atskirų salyklų, apynių ir viso kito.
  Sakau gal kada atveš, jei domėsimės..

 7. Ciobiskis says:

  Tik įdomi “šiaulietiška diskriminacija”:) Pristaymas šiaulių rajone jums kainuos – 1.00 Lt. Pristaymas visoje Lietuvoje jums kainuos – 20.00 Lt. (rašysena originali).

 8. Stardust says:

  Ciobiski, kodėl pristatymas visoje šalyje 20 litų? Ten rašo kad 5 litai. Dar specialiai pabandžiau padaryt bandomajį užsakymą – išrašė sąskaitą su penkių litų pristtaymo mokesčiu. Ten kaip suprantu lyg ir ši kaina nepriklauso nuo svorio kiek siuntiesi.
  Ar ten kokių klaidų privelta? nes kai kurių prekių apibūdinimuose yra klaidų.

 9. ramtyns says:

  Stardust, tokias kainas rašo Agrotema puslapyje: http://www.agrotema.lt/contents/cat,3368/Prekiu-pristatymas.html

  Čiobiški, parduotuvė (t.y. sandėlys?) yra prie Šiaulių todėl matyt jie pristato po rajoną patys už simbolinę kainą, o ne per siuntų tarnybą.

 10. Stardust says:

  Na o tame paciame puslapyje yra ir kita siuntimo kaina t.y. 5 litai!!! Ja ismeta jau bandant uzsakyti preke. pvz taip:
  http://www.agrotema.lt/cart/added,1/

  Tačiau reikia pripažinti kad ši parda nėra jau tokia bloga, vien jau ko vertas šis jų “išradimas”. Pasirodo jie išrado būdą kaip pačiam pagaminti salyklą turint vien šiuos įrankius:

  http://www.agrotema.lt/goods/cat,3377/sub,3378/gid,677/Alaus-gamybos-komplektas-SUPERIOR-minor.html

  Čia dar originaliau negu pardavinėti šiaip salyklą…

 11. Stardust says:

  Pabandykit pirkt kokia prekę , ir pamatysit kad jie skaičiuoja 5 litus už siuntimą visoje šalyje. (bent man taip rodė bandant daryt užsakymą kažką iš alaus ingriedientų perkant)

  o kur dingo mano anxtesnis komentaras?
  ten ir nuoroda buvo.

 12. ramtyns says:

  Stardust, ten tikrai nelabai originalu, nes salyklui iš grūdų pasigaminti nereikia nė vieno iš nurodyto brewkit’o priemonių:) Jie eilinį kartą suklydo, matyt turėjo omeny “išvaryti misą/alų iš salyklo”.

 13. Ciobiskis says:

  Tai matyt jie patys dar nelabai supranta, kuo prekiauja, bet turbūt kol kas nelabai svarbu, laukiam kol kas apsilankys pas juos ir parašys mūsų bloge, kas ten per prekyba :)

 14. G.V. says:

  Bent jau smagu, kad kainos neužlaužtos. Palyginimui parduotuvėj Belgijoje http://www.brouwland.com/en/ kainos gal net kiek didesnės. Tikiuosi įsivažiuos ir praplės asortimentą.

  Beje, Brewferm turi dvi linijas kit’ų – ekstraktų ir salyklų rinkinio “all grain” alaus darymui. Todėl gal nereikėtų šioje vietoje parduotuvės labai šiepti. Tie jų parduodami “salyklai” tikrai susideda iš salyklų rinkinio, apynių ir mielių.

 15. ramtyns says:

  Latviai parašė, kad jie turi irgi šiokią tokią (brangią) parduotuvę, kur prekiauja suomiškais kit’ais ir ekstraktais: http://www.majasalus.lv

 16. Marius says:

  Sveiki,

  Galiu pasidalinti patirtimi. Man jau teko si bei ta is ju pirkti. Viskas vyko sekanciai: surasiau viska ko man reikia el. pastu (Kestui), jis atrase kiek viskas kainuos. as patvirtinau, kad sutinku ir jis atsiunte isankstine saskaita, ja apmokejes telefonu mazdaug po savaites sulaukiau prekiu. jas atsiunte per Lietuvos pasta, siunta atsiemiau siuntu skyriuje (Kaune). Uzsakinejau uz ~ 130 Lt, siuntimo islaidu kaip ir nebuvo. Jas apmokejo siuntejas, aisku jei siusiesi tik kokia smulkmena tada manau dasides papildomas mokestis. O siaip prekiu asortimentas yra kurkas platesnis nei nurodyta ju tinklapyje, prekes galite rinktis is gamintojo pateikto katalogo (pdf formatu), tik uztruks prekiu pargabenimas i Lietuva na ir tada jau i jusu miesta. pvz as pirkau tokius daiktus kaip alaus kamsteliu uzdarytuvas ir 1000 vnt. kamsteliu – atskirai ju nusipirkti ju parduotuveje kaip ir negalima, taciau susisiekus su vadybininku telefonu ar el. pastu viska susitarsit. siaip tikrai likau patenkintas paslauga. gal tik tarkim pacio salyklo ekstrakto kaina lyginant su alutex yra ir brangoka (alutex 17 Lt, ju 33 Lt), taciau ju ekstraktas yra jau apyniuotas ir kartu pridedamos mieles (asmeniskai man noretusi apyniuoti paciam). Nusipirkau pabandymui wheat ekstrakta, alus dar brandinamas, ziuresim kas gausis :)

 17. Marius says:

  “ja apmokejes telefonu mazdaug po savaites”
  klaida
  t.y. apmokejau ne telefonu, o internetiniu pavedimu

 18. ramtyns says:

  Ką tik šnekėjau su parduotuvės (bendra)savininku Kęstu, kuris pasirodo ir pats alaus virimo entuziastas, na ir šiaip skambėjo gan geranoriškai. Iš jo sužinojau, kad:
  1) galima užsisakyt viską, kas yra Brewferm kataloge (kurio PDF patalpintas jų saite) – norint sužinoti kainas nepaskelbtų prekių, teks dar klausti el. paštu (nurodant prekės kodą).
  2) asortimentas plėsis, bus ir kitų medžiagų, sakė jau dabar sarašas atnaujinamas, tad jau turėtų būti sudėta daugiau prekių
  3) kažkada planuoja turėtų ir Munton’s produkcijos
  4) galima nuvykti pas juos pačius į Kuršėnus ir nusipirkti tiesiogiai, tačiau sandėliuose yra tik apie 25% prekių. Kitką jie siunčiasi iš Belgijos, todėl tokių prekių gavimas gali užtrukti iki 2 sav.

 19. Stardust says:

  Aha, atrodo situacija is tikro pasikeis i gera !!!
  Jau jie pridedineja saite naujas medziagas, dar nebaigta, bet jau bus matosi prekiu, kokiu lig siol LT nebuvo. :)
  O ekstraktai cia brangesni, bet turbut ir idomesni skoniai bus. Cia jie truputi pigesni nei Belgijoj, ir tokia pat kaina kaip kazkurioj lenku internetinej pardej.

 20. Stardust says:

  Cia gal tas didysis katalogas pdf formate browland saite? Nes kitur as nerandu pdf failu …

 21. ramtyns says:

  Jo panašu tas pats katalogas

 22. Marius says:

  Kaip bebutu keista, bet paciame agrotemos puslapyje as to katalogo nebematau :/

 23. Shaman says:

  užsisakiau. Sumokėjau. Šian gavau meilą. Pažvengėm :)

  Sveiki,

  Gavome jūsų apmokėjimą, tačiau šiuo metu Alaus salyklo sandėlyje neturime. Reikėtų palaukti iki 1-2 savaičių. Ar šitas variantas jums tinka?

  Ačiū už supratingumą.

  Pagarbiai,

  UAB “Tatmedos prekyba”

  iš serijos, prekių neturim, bet babkes gavom ačiū :DDD
  Atsakiau, kad palauksiu. Bala jų nematė, tik gaila alaus dar neturėsiu kuris laikas… Meh…

 24. Marius says:

  Man irgi apie savaite velavo prekes, is pradziu zadejo greiciau. Gavosi savaite veliau.

  Bet siaip turejo dar pries siunciant saskaita pasakyt, kad neturi tu prekiu sandelyje.

 25. Shaman says:

  kaip matau netinkamas verslininkavimas jumi nė motais. :)
  My point was – su mėgėjais neprasidėt, jei nėra įmanoma kitaip. Aš tokio elgesio nepavadinčiau normaliu. Manau informacija apie prekę turėtu būti pateikta VISA. Nesusipratimas iš serijos “prekė tik po dviejų savaičių po apmokėjimo” nėra kasdienis dalykas, ypač jei tai sužinai praėjus 6 dienom po užsakymo.
  Na, tik skandalint aš neturėjau ūpo, yra reikalų, luktelėsiu tas porą savaitėlių.
  Tik manau, kad ateityje nusiskundimu šituo kiosku daugės.
  Paminėsit.

 26. Marius says:

  Na ten tikrai nera rimta, profesionali internetine parduotuve. Chia be diskusiju. Antravertus ant mazos Lietuvos jie vieninteliai kurie prekiauja internetu. Sulivesta viska pardavineja tik parduotuveje. Treciavertus ikurk savo kioska, nemegejiska ir mes visi pirksim is taves :)

 27. Shaman says:

  aš kaip tik bandai įkurt savo kioską, tiesa ne alaus prekybos. Tikiuosi tokių bajerių klientams nesiūlyti :)

 28. Shaman says:

  na ką, ponios ir poniai :) jau turim kalendorinį mėnesį ir dvi dienas, kaip aš atlikau mokėjimą Agrotemai. Prekių kaip nėr taip nėr :) Jokios žinutės (išskyrus jau minėtąją anksčiau) iš jų jau nuo liepos 5d. irgi negavau :) Atsakymo į rugpjūčio 8d. išsiūstą paklausimą kolkas irgi negavau :)
  Kol kas viskas vyksta taip, kad galėčiau visiems parekomenduot tik vieną dalyką: VENKIT!!!

 29. ramtyns says:

  Shaman, ar bandei paskambinti į firma ir su jais pašnekėti? Tel. 8 615 19362.

  Išties, su komunikacija šiai firmai kol kas nelabai sekasi, nors iš kitų pirkėjų girdėjau ir apie labai greit įvykdytus pristatymus (matyt šių prekių jie turėjo sandėly).

  Nesusipratimai išties gali pakirsti pirkėjų pasitikėjimą, ypač kai tai įvyksta pačioje prekybos pradžioje. Lieka tik palinkėti firmai labiau pasistengti laiku ir detaliai informuoti pirkėjus.

 30. Shaman says:

  Atsisakiau užsakymo ir tiek. Po to kai pasiūlė palaukt iki rugpjūčio pabaigos…

 31. Romanas says:

  Užsakinėjau prieš porą savaičių – pristatė per 3 dienas ir jau dabar alus rūgsta, tad tikrai viskas gerai su ta parduotuve. Prie kiekvienos prekės rašo ar šiuo metu yra sandėlyje tad prieš dedant į krepšelį pasitikrint reiktų :)