Taip vadinosi el. laiškas, kuriame mūsų skaitytojas dalijasi “insaiderine” informacija iš šios daryklos:

Neapsikentę naujais trendais Lietuvos alaus rinkoje, “Švyturys” planuoja pradėt vežti 4-5 Carslberg grupės alaus daryklų alaus rūšis. Matyt, nusprendė smogti “Vienas pasaulis” vežamai produkcijai (Samson, Erdinger, Bernard, etc). Negana to, rinką turi pasiekta naujas, apie 4% tamsus alus…

Sako dar, labai nepatenkinti Švyturio vadybininkai, nes reikės dirbti J

Kitoje “Alaus karų” serijoje žiūrėkite… Švyturys-Utena atidaro “kaimo” bravoro padalinį ir barą “Šrekutis” :)

Beje, ta pačia tema – kas negalėsite pamatyti nesenai išleisto filmo “Beer Wars” legaliai, galite pažiūrėti piratinę šio filmo kopiją – torrent’ai jau yra Linkomanijos ir Pirate Bay serveriuose. Įdomus filmas, leidžiantis pažvelgti į JAV didžiųjų ir nepriklausomų alaus daryklų konkurencijos užkulisius.

Panašūs įrašai:

Tagged with:
 

13 Responses to Švyturys smogia

 1. Mantas says:

  Kaip tai netikiu kad čia bus kas gero iš šitų alų. Čia pas mus esantis karlsbergas pagal kokybę tas pats kaip ir švyturio pilstalai. O Danijoj ne kartą teko ragauti Carlsberg Elephant (8 ABV berods). Šlamštas visiškas.

 2. Petras says:

  Man atrodo, kad Svyturiui ragauskai…bijo paprasciausiu, Mazuju alaus daryklu…manau, kad mazosios alaus daryklos ras savo nisa, ir isstums didziuosius is alaus baru rinkos, nors pastarieji yra uzsikariave savo bapkemis visas vietas…Mazieji valdo!!!

 3. Dainius says:

  ta naujaji “naujas, apie 4% tamsus alus” manau paragausim… Beje, kas per “alaus karu” intarpas?? Neiskrenta is posto konteksto kartais?

 4. ramtyns says:

  Petrai, didžiųjų daryklų niekas neišstums, bet jos tarpusavyje ir su importuotojais dar ilgai stumdysis dėl eurolagerio rinkos dalies. O mažieji užima visai mažą procentą (kelis procentus?), kurio didėjimui kol kas prielaidų nelabai matosi.

  JAV štai kai kurie optimistai (Victory Brewing) mano, kad per 20 metų craft beer ten turi potencialias galimybes užimti iki 25% alaus rinkos (dabar irgi yra apie 5%). Anglijoje elis užima kelioliką procentų alaus rinkos, labiausiai dėka CAMRA (Real Ale) kampanijos.

 5. kontekstas says:

  Carslbergas turi kažkokį savo premium brandą po kuriuo ten visokius porterius, stoutus leidžia… Nepamenu pavadinimo… Gal šito atveš?

 6. baras91 says:

  kodel is karto tokia negatyvi nuomone,teko ragauti JACOBSEN alaus,kuris priklauso carlsberg, super,rekomenduojame.

 7. saralius says:

  na taip negatyvios nuomones iskart nereiktu laikytis. stai galite paanalizuoti galimus variantus. tikrai idomiu yra: http://www.carlsberggroup.com/brands/Pages/Default.aspx

 8. kontekstas says:

  Va būtent Jacobsen turėjau omeny, sulaukiau lauktuvių kažkada iš draugo:)

 9. Jurijus says:

  ŠUA pakilo į kovą su alaus mėgėjais. Naujojoje Blindos alaus reklamoje (gamintojas: ŠUA) išjuokiami alaus degustatoriai, pabrėžtinai karikatūriškai postringaujantys apie alaus spalvą, kvapą ir apynius. Galiausiai šinkorius įsakmiu balsu pasiteirauja: tai kaip alus?
  Rūstaus lyg T.Blinda šinkoriaus pabūgę įsivaizdinę degustatoriai baugščiai atsako: Geras…
  Ir tada rūstusis jiems įpila po bokalą alaus gėrimo.
  Išvada: anot šua, nusimanymas aluje yra niekai, trukdantys gyventi. Geriau gert šua šlapimą ir nesirūpint, kad gali būti kažkas skaniau.

  • kontekstas says:

   Jurijau, na aš nedaryčiau tokių kategoriškų išvadų dėl tų degustatorių, šiaip reklama ir tiek, kad nuo tauro kiek rinkos nusibraukt:) Mes gi irgi šnekam, kad alus yra geriausias tas, kuris skanus:)

 10. Zwerakas says:

  del BEER WARS – turiu originala parsisiuntes is amerikes, galiu paskolinti paziuret, kad neremt piratu…

 11. ramtyns says:

  Jo, po Jakobsen ten visokių neblogai skambančių rūšių matosi. O ar kam tekę ragaut Carls, Semper Ardens, šitie irgi neblogai ten atrodo.

  Šiaip ar taip, čia gandas. Laiks parodys.

 12. 2 svytyruriai says:

  svyturys))? jie apgailetini rodantys silpnaprotiska reklama, kur “akludaris” su lupa apziuri ….chemine tablete ar savo z-pa? pagamainta su “sazine”, cia demagogijos virsune.