Taip, tiek pasinėrėm į rudens darbus, keliones ir alaus ragavimo džiaugsmus, kad kiek apleidom šį žurnalą. Grįžtame ir vėl rašysime.

Šiemet kaip niekad užderėjo parduotuvių alaus darymo entuziastams. Jau rašėme apie Agrotemą, Sulivesta taip pat išdėliojo savo negausų asortimentą Vilniaus “Bitinėlyje” (Šopeno g. 12/26).

savasalusIr štai dar viena naujiena – Vilniuje duris atidarė nauja internetinė parduotuvė Savas Alus (http://www.savasalus.lt). Prekės iš tų pačių belgų Brouwland, taigi kokybiškos, panašia arba brangesne kaina už Agrotemos, tačiau galima ateiti į jų pačių parduotuvę (Giedraičių 85-202) – pasak savininkų, ten rasite viską, ką jie siūlo ir internete.

Naujai parduotuvei linkime sėkmės ir tikimės kad su konkurencija netrukus atsiras ir daugiau taip pat kokybiškos ir įdomios, bet kiek pigesnės čekiškos, lenkiškos, vokiškos produkcijos. Džiaugiamės, kad alaus darymo entuziastams vis paprastėja ingridientų klausimas. Patys dar ten nebuvome, parašykit į komentarus, kas apsilankysite.

Twitteryje jau rašėme, kad latviai Rygoje ir Bauskoje atidarė specializuotas gyvo alaus parduotuves Dzīvais Alus, kuriose karaliauja praktiškai vien lietuviška Aukštaitijos bravorų produkcija. Latviai alaus blogeriai beveik krykštauja iš džiaugsmo.

Paskutinius varginančius biurokratijos laiptus mindo ir panašaus tipo lietuviškos parduotuvės Vilniuje savininkai, kurie tikisi startuoti dar gruodį. Pranešime apie tai čia.

– – –

Something’s brewing locally, craft beer as both taste preference and a hobby is becoming more popular in Lithuania and it’s now a third homebrewing shop that has just opened its doors. Latvians in the meantime have opened ‘live’-beer-only (unpasteurised, bottle-conditioned beer is known as ‘live’ in Baltics) shop Dzīvais Alus in Riga and Bauska. Exclusively Lithuanian beers reign in this shop, and we know that a similar shop is to open in Vilnius this month. Watch this space.

Panašūs įrašai:

Tagged with:
 

4 Responses to Parduotuvės alaus entuziastams

 1. popas says:

  Jau mačiau lentynas CUP’o pirmam aukšte :) Deja kol kas tuščias. Laukiu.

 2. g12 says:

  Ačiū, chebra, už info, labai pravertė kaip sykis :)

 3. ramtyns says:

  ką virsi?

 4. g12 says:

  Nugi noriu pagaliau porterio :) O kas gausis – pažiūrėsim…